Opis projektu

Biurka Regulowane to coraz szybciej zyskujące popularność wyposażenia każdego biura. Zwiększają komfort oraz efektywność pracy. Dzięki szerokiej ofercie firmy BKT Marczyk, w nowej odsłonie sklepu internetowego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Cel projektu

Celem projektu był wykonanie sklepu internetowego z kilkoma kluczowymi integracjami, możliwością długoterminowego rozwoju oraz dodawania nowych funkcjonalności.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Sklep Instalator jest firmą rodzinną zajmującą się handlem detalicznym. Sklep stacjonarny znajduje się w samym centrum Węgierskiej Górki. Asortyment obejmuje produkty budowlane, hydrauliczne, elektryczne, ogrodnicze, a także małe AGD. Dzięki tak różnorodnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Cel projektu

Głównym celem był stworzenie dobrze działającego i niezawodnego sklepu internetowego, który jednocześnie będzie prosty w dalszej rozbudowie oraz zapewni łatwy w obsłudze panel zarządzania.

Technologie

Tomaszewski to marka o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku. Historia firmy rozpoczyna się w 1920 roku. Aktualnie w ofercie sklepu można znaleźć ponad 300 gatunków roślin zarówno dla domu, jak i biura.

Strona stworzona przy współpracy z TheCoders

- dowiedz się więcej -

Co wyróżnia ten projekt?

Responsywność

Strona została zaprojektowana w taki sposób, by prawidłowo wyświetlała się na każdym urządzeniu. Pozwala to na wygodne przeglądanie jej na smartphone, tablecie, czy laptopie.

Indywidualny projekt

Dla tej strony internetowej został zaprojektowany niepowtarzalny, oryginalny projekt graficzny.

Panel administracyjny

Dzięki intuicyjnemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią zmiana jakiegokolwiek elementu na stronie jest możliwa w prosty sposób, bez nauki skomplikowanych języków programowania.

Skrócony czas ładowania

Chcąc zapewnić najkrótszy czas ładowania witryny, zoptymalizowaliśmy kod źródłowy strony oraz skompresowaliśmy wszystkie zdjęcia i pliki multimedialne, zachowując przy tym ich odpowiednią jakość.