Porozmawiaj z ekspertem w sprawie swojej strony internetowej. Dowiedz się więcej

Opis projektu

Mood Club to sklep internetowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Powstał z myślą o klientach, którym zależy na świadomych zakupach. Zaspokaja małe i bardziej wyszukane zachcianki a odpowiedni wybór produktów gwarantuje oryginalna i praktycznie wyselekcjonowana lista kategorii.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie kreatywnego sklepu internetowego, który oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty. Strona daje możliwość bezpośredniego zakupu produktów dla zdecydowanych klientów oraz zainspirowania pozostałych.

Technologie

Zakres zadań

Strona stworzona przy współpracy z Devspire

Opis projektu

Aira Coffee oferuje między innymi świeżo paloną kawą ze swojej rodzinnej palarni u podnóża malowniczych Beskidów. Transparentność, słodycz, odpowiednia kwasowość, gęstość i zbalansowany smak – to wszystko co oferują. Kawy wypalane są na bieżąco z wyselekcjonowanych ziaren i dostarczane wprost do klienta.  

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie sklepu internetowego oraz przedstawienie oferty starannie wyselekcjonowanych ziaren. Połączenie portfolio wraz z możliwością zakupu produktów jest świetnym rozwiązaniem dla klientów — pozwala upewnić się, które z oferowanych odmian będą dla nich najbardziej właściwe. Ponadto stworzona zakładka B2B (bussiness-to-bussiness), ułatwia nawiązanie współpracy z innymi przedsiębiorstwami.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Ruchome żaluzje zewnętrzne z drewna to skuteczna osłona przed słońcem, deszczem, wiatrem i wzrokiem sąsiada. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność — poprzez jeden ruch można odciąć się od otoczenia i niesprzyjającej pogody.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie sklepu internetowego oraz przedstawienie oferty ruchomych żaluzji zewnętrznych, zaprezentowanie ich funkcjonalności i łatwości montażu. Połączenie portfolio wraz z możliwością zakupu produktów jest świetnym rozwiązaniem dla klientów - mogą się upewnić, które z oferowanych wariantów są dla nich najbardziej odpowiednie.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Biurka Regulowane to coraz szybciej zyskujące popularność wyposażenia każdego biura. Zwiększają komfort oraz efektywność pracy. Dzięki szerokiej ofercie firmy BKT Marczyk, w nowej odsłonie sklepu internetowego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Cel projektu

Celem projektu był wykonanie sklepu internetowego z kilkoma kluczowymi integracjami, możliwością długoterminowego rozwoju oraz dodawania nowych funkcjonalności.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Sklep Instalator jest firmą rodzinną zajmującą się handlem detalicznym. Sklep stacjonarny znajduje się w samym centrum Węgierskiej Górki. Asortyment obejmuje produkty budowlane, hydrauliczne, elektryczne, ogrodnicze, a także małe AGD. Dzięki tak różnorodnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Cel projektu

Głównym celem był stworzenie dobrze działającego i niezawodnego sklepu internetowego, który jednocześnie będzie prosty w dalszej rozbudowie oraz zapewni łatwy w obsłudze panel zarządzania.

Technologie

Tomaszewski to marka o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku. Historia firmy rozpoczyna się w 1920 roku. Aktualnie w ofercie sklepu można znaleźć ponad 300 gatunków roślin zarówno dla domu, jak i biura.

Strona stworzona przy współpracy z TheCoders

- dowiedz się więcej -

Co wyróżnia ten projekt?

Responsywność

Strona została zaprojektowana w taki sposób, by prawidłowo wyświetlała się na każdym urządzeniu. Pozwala to na wygodne przeglądanie jej na smartphone, tablecie, czy laptopie.

Indywidualny projekt

Dla tej strony internetowej został zaprojektowany niepowtarzalny, oryginalny projekt graficzny.

Panel administracyjny

Dzięki intuicyjnemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią zmiana jakiegokolwiek elementu na stronie jest możliwa w prosty sposób, bez nauki skomplikowanych języków programowania.

Skrócony czas ładowania

Chcąc zapewnić najkrótszy czas ładowania witryny, zoptymalizowaliśmy kod źródłowy strony oraz skompresowaliśmy wszystkie zdjęcia i pliki multimedialne, zachowując przy tym ich odpowiednią jakość.