Porozmawiaj z ekspertem w sprawie swojej strony internetowej. Dowiedz się więcej

Opis projektu

EBB Nieruchomości to deweloper nieruchomości działający na rynku od 1996 roku. Począwszy od pierwszych robót budowlanych i remontowych, firma zaczęła realizować coraz większe projekty dla krajowych i zagranicznych inwestorów. Zdobyte podczas tego okresu doświadczenie pozwoliło na rozpoczęcie realizacji samodzielnych inicjatyw. Dzięki temu aktualnie powstają niezwykłe osiedla, które systematycznie rozszerzają rosnące portfolio EBB.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie witryny na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego. Główną funkcjonalnością strony została wyszukiwarka pozwalająca na prostą możliwość wybrania mieszkania w interaktywny sposób. Dodatkowo na stronie można wyświetlić wszystkie aktualnie dostępne do kupienia mieszkania, skorzystać z opcji filtrowania np. zaznaczając liczbę pokoi, czy metraż oraz pobrać kartę katalogową wybranego mieszkania. Zmieniając w panelu status inwestycji na zrealizowaną, przechodzi ona automatycznie do odpowiedniej zakładki.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Linia form do pieczenia Vittero powstała z myślą o umilaniu czas spędzonego w kuchni. W jej skład wchodzą formy aluminiowe oraz stalowe, a do ich produkcji stosuje się tylko przebadane i certyfikowane surowce. Specyfikacja każdej formy została skrupulatnie przygotowana, w taki sposób, aby nie pozostawiać cienia wątpliwości, do czego powinna zostać użyta. Ponadto, produkty Vittero jako nieliczne na rynku są bardzo uniwersalne, nadają się bowiem do pieczenia oraz przygotowania najróżniejszych potraw.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją form do pieczenia z linii Vittero. Przedsiębiorstwo dba o najdrobniejszy szczegół przy proponowaniu i dostarczaniu swoich produktów, tak też było w przypadku tworzenia strony internetowej. Poza dynamicznym portfolio form stalowych i aluminiowych część witryny stanowią cieszące oko i podniebienie przepisy. Ich przypisanie do odpowiedniego produktu było możliwe dzięki zastosowaniu funkcji Bidirectional Relationships, wchodzącej w skład technologii Advanced Custom Fields PRO, i to właśnie ona odegrała w tym projekcie kluczową rolę.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma INSTAL-EL świadczy profesjonalne usługi elektryczne z dojazdem do klienta. Wśród zakresu działań przedsiębiorstwa można wyodrębnić: montaż nowych instalacji elektrycznych, modernizacja istniejących już podłączeń oraz naprawę tych po awariach.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją realizacji wykonanych przez firmę INSTAL-EL. Strona miała być przejrzysta i czytelna, a zarazem zawierać wszystkie niezbędne informacje. Znajduje się tu galeria dotychczasowych realizacji, opinie klientów, zakres usług, formularz kontaktowy wraz z możliwością zamówienia usługi — wszystko na jednej stronie podzielonej na sekcje typu OnePage.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma Everest5 specjalizuje się w projektach dla sektora budowlanego. Zapewnia bezpieczeństwo techniczne obiektów, wdraża systemy monitorujące i zarządzające budynkami. Ponadto dba o efektywność energetyczną. Jednym z najistotniejszych aspektów jest tu rozwój innowacyjnych metod pozyskiwania i magazynowania energii, aby poszerzać zdrowy i bezpieczny dla człowieka technologiczny ekosystem.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją realizacji wykonanych przez firmę Everest5. Przedsiębiorstwo tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne dla branży przemysłowej i przemysłu nie zapominając o zasadach zrównoważonego rozwoju. Główną ideą Everest5 jest dostarczanie inteligentnych, komfortowych i bezpiecznych obiektów oraz rozwiązań gwarantujących wysoką efektywność energetyczną.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma Drafteam łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowy maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Dzięki temu jest w stanie dostarczać rozwiązania, które realizują potrzeby nawet najbardziej wymagających kontrahentów z różnych branż. Wśród produktów przedsiębiorstwa znajdują się urządzenia w pełni automatyczne, pół automatyczne oraz ręczne, które dostarczane są klientowi w postaci indywidualnych stanowisk lub gotowych linii produkcyjnych.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją produktów oferowanych przez firmę Drafteam. Położono nacisk na główny obszar działalności przedsiębiorstwa, którym jest od wielu lat automatyzacja nowych oraz niskowydajnych procesów produkcyjnych. Projekt przedstawia szeroką różnorodność oraz elastyczność firmy, której oferta skierowana jest do wielu sektorów branż i usług.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Budowa domów i tarasów z drewna. Firma oferuje nowoczesny design, naturalny materiał i doświadczoną ekipę. Nacisk kładziony jest na wygodę i użyteczność budowanych konstrukcji. Sposób wykończenia dostosowywany jest indywidualnie dla każdego klienta.

Cel projektu

Celem projektu było zaprezentowanie oferty budowy tarasów i domów z drewna. Przedstawiono sposób działania firmy oraz jej najświeższe realizacje wykonane na terenie całej Polski.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Pomoc w realizacji imprez. Oferta doświadczonych realizatorów dysponujących profesjonalnym sprzętem technicznym. Zapewnienie oświetlenia scenicznego, nagłośnienia estradowego, multimediów, scen wraz zadaszeniem, elementów scenograficznych. Wszystko w przyjaznej atmosferze. Zgodnie z riderem.

Cel projektu

Celem projektu w głównej mierze było przedstawienie oferty zleceniodawcy. Zaprezentowano profesjonalny sprzęt techniczny wykorzystywany podczas różnego rodzaju imprez i wydarzeń kulturalnych. Strona ma za zadanie przykuwać uwagę, podobnie jak robią to efekty scenograficzne oferowane przez firmę Em-Art.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Urlop nad jeziorem dla gości ceniących sobie wypoczynek na łonie natury. Lokalizacja pozwala na spędzanie czasu na różne sposoby, od wodnych aktywności nad jeziorem, po wycieczki rowerowe oraz spacery po lasach- każdy znajdzie coś dla siebie!

Cel projektu

Celem projektu było wykonanie prostej, przejrzystej strony z możliwością rezerwowania terminów wynajęcia domku nad jeziorem przy użyciu funkcjonalnego kalendarza.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Płynne i sprawne działanie systemów informatycznych, jest niezbędne w dzisiejszej branży IT. IT Solution Factor to doświadczony zespół certyfikowanych inżynierów, zapewniających wsparcie techniczne na wszystkich etapach realizowanego projektu.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej oraz przedstawienie działalności firmy IT Solution Factor, stworzonej z pasji do systemów informatycznych. Spółka zrzesza profesjonalnych ekspertów na polskim rynku i jest partnerem na wszystkich etapach realizacji projektu – od budowy koncepcji po wdrożenie i utrzymanie infrastruktury IT.

Technologie

Zakres zadań